Twitter Mavi Rozet Alma Hizmeti

Twitter kullanıcıları arasında güvenin telkin edilebilmesi için mavi rozet alınması gerekmektedir. Güvenin teşvik edilmesi ve kimliğin onaylanması zorunluluğu, Twitter hizmet politikaları arasında yer almaktadır.

Bu nedenle özellikle son dönemlerde Twitter’da kendisine özel bir yer edinmek isteyen birçok kullanıcının mavi rozet almak için kurumsal hizmetlere yönelim gösterdiği bilinmektedir. Ajans PR olarak kullanıcıların Twitter’da mavi rozet alabilmesi için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bir kullanıcının mavi rozet alabilmesi için orijinal, tanınmış ve aktif bir hesaba sahip olması gerekmektedir. Bu bağlamda, sizlere her bir kriter için destek sunmakta ve hesabınızın onaylanmasını sağlamaktayız. Sizler de Twitter mavi rozet alma hizmetimizden yararlanabilir, Twitter’da istediğiniz konumda bulunma şansı elde edebilirsiniz.

 

Twitter Mavi Rozet Neden Önemli?

Twitter’de mavi rozet alma, bir hesabın onaylandığı anlamına gelir. Onaylanan hesaplar, diğer kullanıcılar tarafından gerekli ilgiyi gördüğü için onaylanmış hesap kullanıcıları, Twitter özelinde ön plana çıkabilmektedir. Bir hesabın mavi onay alabilmesi için hesabının şu özelliklere sahip olması gerekmektedir:

Orijinallik

Sahip olduğunuz hesabın orijinal ve özgün olması oldukça önemlidir. Hesabınızın farklı bir hesaba benzememesi, orijinal bir hesaba sahip olduğunuz anlamına gelir.

Tanınmışlık

Kendiniz ya da kuruluşunuz hakkında referans veren haberlere sahipseniz ya da Wikipedia’da bulunuyorsanız; hesabınızın tanınmışlık seviyesi oldukça yüksektir. Bu kriterlere ek olarak takipçi sayınızın yüksek olması da tanınmışlık seviyenizi arttıracaktır.

Aktiflik

Hesabınızı aktif bir şekilde kullanıyor ve Twitter Kuralları’na riayet ediyorsanız, hesabınızın doğrulanma ihtimali artar.

 

Twitter Hesap Doğrulama Hizmeti Kapsamı

Twitter mavi tik almak isteyen kullanıcılar, kurumsal hizmetlerimizden yararlanarak Twitter’da istedikleri konumda bulunma şansı elde edebilir. Sizi ya da markanızı en iyi şekilde tanıtan haberleri oluşturup ulusal ya da global haber sitelerinde ilgili haberlerin yayınlanmasını sağlamaktayız. Hürriyet, Milliyet, Sabah, CNN Türk gibi ulusal haber sitelerinin yanı sıra DHA ve İHA gibi haber ajanslarıyla iş birliği içerisindeyiz.

Twitter mavi tik almanızı sağlayabilmek için sosyal medya hesabınızı büyütecek çalışmalarda bulunmaktayız. Organik takipçi, yorum ve beğeni çalışmaları; hesabınızın sistemli bir şekilde büyümesini sağlayacaktır.

Her bir adımda sistemli bir çalışma benimsemekte olup çalışmaların olumlu sonuçlar vermesini mümkün hale getirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz çalışmalar sayesinde hesabınız tanınır bir hale gelmektedir. Bunun yanı sıra orijinal bir hesaba sahip olabilmeniz için de sizlere kurumsal destek sunmaktayız. Bu sayede Twitter mavi rozet alma ihtimalinizi yükselterek Twitter’da hesabınızın ön plana çıkmasını sağlamaktayız.

Türkiye’nin ilk kurumsal PR tanıtım ajanslarından biri olarak çalışmalarımızı geniş bir hizmet ağı üzerinden sürdürmekte ve Twitter’da mavi rozet alabilmeniz için profesyonel ve kurumsal destek sunmaktayız.