Mavi Tik Satın Al

Mavi Tik Güvenlik Sağlar

Sosyal medyada herkes istediği kişi adına istediği profili, sayfayı açma hakkına sahiptir. Herhangi bir belge sunarak o kişi olduğunuzu ya da o markanın temsilcisi olduğunuzu kanıtlamak zorunda değilsinizdir. Bu yüzden sosyal medya kullanıcılarının bir hesabın gerçekten o kişiye ait olup olmadığını anlaması mümkün değildir. İşte, mavi tik bu nedenle bulunduğu profile güvenlik sağlar.

 

Mavi Tik (Onaylı Hesap) Prestij Sağlar

Sosyal medyada mavi tik (onaylı hesap) olan bir hesaba / profile / sayfaya sahip olmak yalnızca güvenlik açısından değil aynı zamanda prestij ve imtiyaz açısından da önemlidir. Diğer bir ifadeyle mavi tik sahibi olmak o kişiye ya da markaya artı bir değer katar.

 

Instagram mavi tik fiyatı ne kadar diye sormak yerine, onaylı hesapların fiyatı ne kadar diye de sorulabilir. Sosyal Agency tarafından onaylanmış hesapların satışı 18 bin TL’dir. Bu fiyata kullanıcı adı değişikliği hizmet bedeli dahil değildir. Instagram mavi tik fiyatı ne kadar diye soran internet kullanıcılarının, kendi hesaplarını onaylatmak ve bunun bedelini öğrenmek için de bu soruyu sorduklarını varsayabiliriz. Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını kesin olarak verebilmek güç. Çünkü bazı hesapların eksikleri daha az, bazılarınınki ise daha fazla. Eksiklerin tamamlanması için yapılan çalışma da ayrı bir maliyet oluşturduğundan Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusuna aralıklı bir fiyat vermek doğru olacaktır. Sosyal Agency instagram mavi tik alma bedeli hesabın durumuna göre 8 bin ile 30 bin TL arasında değişmektedir. Hesabınızı yeni açtınız ve hiç takipçiniz yoksa, bu hesaba mavi tik almak için 25 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekir.

 

Instagram mavi tik ne kadar sürede alınır?

Instagram hesaplarını onaylatmak ve bu yönde bir hizmet satın almak isteyenler bu sorunun yanıtını da merak ediyor. Instagram mavi tik ne kadar sürede alınır? Yukarıda ifade ettiğimiz nedenlerden ötürü, Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusunun yanıtına kesin bir fiyat veremediğimiz gibi yine aynı nedenle hesabın ne kadar sürede onay alacağına da yanıt vermek zordur. 2 saat içinde mavi tik aldığımız hesaplar olduğu gibi, 2 ayda onaylatmak için çaba harcadığımız ve sonuç olarak aldığımız hesaplarda oldu.