Mavi Rozet Satın Al

Instagram mavi tik için haber yaptırma

Dünyada en çok rağbet gören sosyal medya platformu Instagram hesaplarının onaylanması ve mavi tik sahibi olabilmek için en önemli koşullardan biri “tanınmış kişi” ya da “bilindik marka” olduğunuzu ispatlamanız. Peki, bunu nasıl ispatlayabileceksiniz? Bu yazımızda Instagram mavi tik için haber yaptırma” yollarını inceleyelim. Instagram mavi tik ajansları aslında ne yapıyor ve hesabınızın onaylanması konusunda nasıl bir hizmet veriyor?

Bir Sosyal Agency kuruluşu olan sosyalagency.com'da  sizlerin sosyal medya hesap onayları için gerekli hizmetler konusunda bilgilenmesi için yeni yazılar yayınlanıyor. Detaylı bilgi için maviitik.net’i ziyaret edebilirsiniz. “Garantili mavi tik alma” konusunda ajans ya da kişilere ulaşmaya çalışanlar bu konuda yüksek bir oranda, kötü niyetli kişilerin eline düşüyor. Instagram onaylı hesap satın almak için arama yaparak buldukları kişilerle onaylı hesap satın alma konusunda anlaşma yapan ve ödeme yapanların neredeyse tümünün dolandırıldığına şahit olduk. 3-5 bin TL karşılığında size instagram mavi tikli hesap satacağını söyleyen kişilere itibar etmeyin. Çünkü bir hesaba mavi tik alabilmek için bile en az 15-20 bin TL harcamanız gerekebiliyor. 2021 yılı itibari ile instagram mavi tikli onaylı hesapların fiyatları 30-70 bin TL  arasında değişiyor takipçi sayısı ve kullanıcı adının kalitesine göre. Ancak size mavi tikli hesap almanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu konuda çok fazla mağdur olan müşterimiz oldu. En iyisi profilinizi profesyonel bir görüntüye kavuşturarak, organik şekilde büyüttükten sonra kendinizle ilgili ulusal ajanslarda ya da sitelerde PR haberleri yaptırıp bu haber linklerini başvuru sırasında forma ekleyerek göndermeniz olacaktır.

Instagram mavi tik için haber yaptırma

Instagram hesabınızın mavi tik alabilmesi yani onaylı hesap olarak doğrulanması için en önemli ki koşulu sağlaması gerekir. Detaylı koşullar olsa da bir hesabın doğrulanması için temelde iki şart vardır. İlki instagram hesabınızın belli bir etkileşime, takipçi sayısına sahip olması gerekir. Takipçi sayısı mavi tik için önemli değil diyenler olacaktır. Ancak 30 bin altında takipçisi olan hesapların daha çok reddedildiğini gördük. Bu yüzden hesap onayı için takipçi sayısı önemsiz diyenlere kulak asmamak gerekir. Ayrıca hesabın etkileşimi yüksek olmalı. Profilde fazlaca paylaşım yapılmış olmalı. Beğeniler ve yorumlar bot hesaplardan değil de daha dikkate değer hesaplardan yapılmalı. Mavi tikli hesaplardan yapılan yorumlar hem hesap onayı hem de etkileşimi artırmada etkili olabilir.

Instagram hesap onayı için, mavi tikli hesap sahibi olabilmek için bir diğer şart da kişi ya da markaya ait ulusal ya da küresel basında haberleri olması koşulu. Yani sizin tanınmış bir kişi ya da marka olabilmenizi, sizin hakkınızda dijital medyada (iha.com.tr, dha.com.tr hurriyet.com.tr, milliyet.com.tr, sabah.com.tr, takvim.com.tr vs. gibi siteler) çıkan haberlere göre değerlendirdiklerini unutmamalısınız. Eğer instagram mavi tik almak istiyorsanız Instagram mavi tik için haber yaptırmanız gerekir. Sosyal Agency ulusal ve uluslararası en otoriter haber ajanslarıyla çalışıyor. Google haberler sekmesinde sizinle ilgili arama yapıldığında burada sizinle ilgili özel haberler yapılmış olmalı. Instagram mavi tik için haber yaptırma fiyatları ile ilgili Sosyal Agency yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Instagram mavi tik için haberleri nerelerde yapıyoruz?
En uygun fiyatlarla; bbc.com, thesun.com, Reuters.com Hürriyet.com.tr, Milliyet.com.tr, Cnnturk.com, Haberturk.com, Ensonhaber.com, Haber7, Aksam.com.tr, Sabah.com.tr, Gunes.com.tr, Takvim.com.tr, Tgrthaber.com.tr, Turkiyegazetesi.com.tr, Haberler.com, acunn.com, gazetevatan.com, sondakika.com, birgun.net, sozcu.com.tr, webtekno.com, webrazzi.com, shiftdelete.net, iha.com.tr, dha.com.tr, timeturk.com, karar.com, ortadogugazetesi.com ve daha birçok ulusal ve global haber sayfasında ya da haber sitesinde instagram için haberinizi yapalım.